Mistrovství GCOSE na jamky 2019 ženy

Mistrovství Golf Clubu Ostravice ve hře na jamky 2019

I v letošním roce vám nabízíme možnost bojovat čestně a zarputile o titul mistra a mistryně GC Ostravice ve hře na jamky. Věříme, že projevíte důstojný zájem o tento prapůvodní formát golfové hry, a že si letošní ročník užijete a svedete mnoho zajímavých utkání.

Propozice: 

Druh soutěže:

Jamková hra podle pravidel golfu, bez vyrovnání hendikepu.

2. Soutěžní kategorie:

Muži

Ženy

3. Hřiště:

Ostravice Challenge Course, muži žlutá odpaliště, ženy červená odpaliště 

4. Termín:

Termíny jednotlivých kol určuje soutěžní výbor. Veškeré informace o průběhu turnaje budou umísťovány na webových stránkách a na nástěnce v klubu. Čas na odehrání kola bude mezi třemi a čtyřmi týdny

5. Přihlášení:

Hráči se mohou přihlásit nejpozději do pátku 7. 6. 2019 na e-mail stk@ostravice-sport.cz   s uvedením jména, e-mailu a mobilního telefonu, případně zanechají tytéž informace na recepci klubu.

6. Poplatky:

Hráči platí jednorázově před zahájením prvního kola soutěže 200 Kč. Úhrada proběhne na recepci klubu před prvním utkáním.

7. Nasazení:

Nasazení do prvního kola proběhne losem po uzavření přihlášek. Oba hráči mají stejnou zodpovědnost za nalezení vhodného termínu k odehrání utkání do uzávěrky daného kola.

8. Neodehrané utkání:

Pokud hráč z jakýchkoliv důvodů k domluvenému utkání nenastoupí, tak prohrál a jeho soupeř automaticky postupuje do dalšího kola. Nebude-li mezi dvěma hráči nalezen žádný vhodný termín, je hracím dnem poslední den termínu odehrání kola od 14 hod. Nedostaví-li se jeden z hráčů k tomuto určenému času, vítězství je připsáno přítomnému hráči. Nedostaví-li se v tomto termínu žádný hráč, oba v soutěži končí. Den následující po dni určeném k odehrání daného kola bude dané kolo vždy uzavřeno a rozhodnuto o postupujících do dalších fází soutěže.  

9. Hlášení výsledku zápasu:

Hráči po dohrání zápasu nahlásí výsledek zápasu na recepci a odevzdají oběma podepsanou score cartu obsahující minimálně výsledek utkání. Hra je ukončena, když jeden hráč vede o více jamek, než zbývá ke hře. Vede-li hráč o 3 jamky a zbývají již jen 2 jamky ke hře, výsledek je 3/2. Vítěz bude zanesen do výsledkové listiny s výsledkem 3/2.  Není-li po odehrání 18ti jamek zápas rozhodnut, musí se pokračovat ve hře od 1. jamky a hrát tak dlouho, až jeden z hráčů vyhraje jamku – systém náhlá smrt. 

10. Pravidla: 

Hraje se podle pravidel golfu pro jamkovou hru a místních pravidel 

11. Ředitel soutěže

Mgr. Tomáš Vávra 

12. Rozhodčí

Tomáš Vávra, Jan Kastner, Jindřich Kotas 

13. Soutěžní výbor

Tomáš Vávra, Jan Kastner, Jindřich Kotas 

14. Řešení sporů:

 Spory mimo rámec pravidel golfu (organizační a jiné) se řeší zásadně gentlemanským způsobem. Pokud nedojde k dohodě, má rozhodující slovo ředitel soutěže, eventuálně rozhodčí z titulu hry, po vyslechnutí obou stran. 

15. Závěrečné vyhlášení a předání cen Vyhlášení výsledků jamkového mistrovství proběhne pravděpodobně při Mistrovství klubu ve hře na rány.

Přejeme všem hezkou hru Tým Golf & Ski Resortu Ostravice

 

1. kolo
10.6.2019 - 1.7.2019
hcp
21.9
MATEROVÁ
Blanka

edit
hcp
--

edit
hcp
25.5
MERTOVÁ
Martina

edit
hcp
24.5
MALIŠOVÁ
Karin

edit
hcp
7.9
PETCHNOK
Thanyaluck

edit
hcp
20.1
NEVRLÁ
Eva

edit
hcp
18.7
ANDRLOVÁ
Anna

edit
hcp
--

edit
2. kolo
2.7.2019 - 29.7.2019
3. kolo
30.7.2019 - 2.9.2019

VÍTĚZ